Anna Jungwirthová

Narozena: v roce 1900
Zemřela: v roce 1954

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

JUNGWIRTHOVÁ Anna

SD-KSČ

IV. vol. kraj - Praha-venkov

Slib vykonala 1, 10. VI. 1948; 13.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byla členkou výb. kult. a zásob.

Po sloučení SD s KSČ vstoupila do klubu poslanců KSČ 30. VI. 1948.

8, 30. VI. 1948; 11.

Zemřela 25. IX. 1954.

85, 27. X. 1954; 4.



ISP (příhlásit)