108. schůze, 259. hlasování, 28. června 2024, 09:13
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 118 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Martin Dlouhý
- A Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6M Omluven: 5)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 1 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 118 | 1 | 13 | 18 | 50 |