107. schůze, 11. hlasování, 21. června 2024, 13:12
Novela z. o správě voleb
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 5 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 156 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20M Omluven: 3)
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- M Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- M Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 11)
- Z Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- Z Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (Z Zdržel se: 19M Omluven: 4)
- M Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Martin Dlouhý
- M Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (Z Zdržel se: 18M Omluven: 4)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Marcel Dlask
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- M David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 17M Omluven: 3)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- M Martin Major
- M Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 1 | 1 | 20 | 3 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 1 | 1 | 8 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 0 | 0 | 19 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 0 | 18 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 0 | 17 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 |
Celkem | 200 | 5 | 6 | 2 | 156 | 31 |