104. schůze, 14. hlasování, 29. května 2024, 16:49
Novela z. o důchodovém pojištění
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 3 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- N Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- N František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- N Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Richard Brabec
- M Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- Z Václav Král
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M Michal Kučera
- Z Petr Liška
- N Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- N Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- Z Marek Benda
- N Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- N Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Beitl
- Z Jan Berki
- N Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Marcel Dlask
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- A Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- N Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- N Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 15 | 2 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 4 | 3 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 9 | 1 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 15 | 3 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 3 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 13 | 2 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 3 | 100 | 27 | 36 | 34 |