101. schůze, 18. hlasování, 2. května 2024, 20:43
Vl.n.z.,kt.se m.někt. z.v souv. s přij.z.o integ.soc.podniku - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 127 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- M Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 2 | 3 | 7 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 127 | 0 | 14 | 13 | 46 |