92. schůze, 12. hlasování, 6. února 2024, 17:36
Pořad schůze
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 23).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 116 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
(žádost o opravu záznamu) - A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- M Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 5)
- A Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- M Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- N Marek Výborný
(žádost o opravu záznamu)
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
(žádost o opravu záznamu) - A Josef Flek
- A Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- Z Vlastimil Válek
(žádost o opravu záznamu) - A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 3 | 1 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 0 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 116 | 19 | 2 | 22 | 41 |