82. schůze, 138. hlasování, 29. listopadu 2023, 20:06
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2024
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 19 | Je třeba: 10
A Ano: 0 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 161 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- 0 Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- 0 Jan Hofmann
- 0 Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Ondřej Lochman
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- 0 František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- 0 Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- 0 Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- 0 Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- 0 Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 13M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- M Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- 0 Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 10 Nepřihlášen: 18M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- M Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- 0 Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- 0 Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- 0 Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 8)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- 0 Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 3)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- 0 Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- 0 Lubomír Metnar
- 0 Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- 0 Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- 0 Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- 0 Karel Haas
- 0 Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 10)
- 0 Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Josef Flek
- Z Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- 0 David Štolpa
- 0 Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- 0 Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- 0 Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 0 | 22 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 11 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 13 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 1 | 18 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 1 | 18 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 7 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 7 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 17 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 8 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 0 | 3 | 161 | 16 | 20 |