82. schůze, 119. hlasování, 28. listopadu 2023, 20:24
Novela z. o ochraně zemědělského půdního fondu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- M Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- M Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 0 | 2 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 19 | 47 | 30 |