78. schůze, 75. hlasování, 24. října 2023, 19:45
Vl.n.z. o munici
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 98 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- M Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- M Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- A Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- M Tomáš Dubský
- 0 Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 0 | 6 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 6 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 98 | 0 | 42 | 19 | 41 |