78. schůze, 34. hlasování, 12. října 2023, 10:25
Písemná interpelace M. Nováka na V. Válka ve věci zákazu kratomu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 91 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- M František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- Z Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Michal Kučera
- Z Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Tom Philipp
- M Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- 0 Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 4 | 2 | 7 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 0 | 6 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 91 | 0 | 30 | 29 | 50 |