74. schůze, 231. hlasování, 15. září 2023, 12:47
Vl.n.z. o hromadném občanském řízení soudním - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 87 | Je třeba: 44
A Ano: 87 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 59 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6M Omluven: 7)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- M Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 10)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- 0 Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- 0 Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 8M Omluven: 9)
- 0 Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- M Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- 0 David Štolpa
- 0 Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- A Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 9 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 6 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 3 | 0 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 8 | 0 | 9 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 87 | 0 | 54 | 0 | 59 |