74. schůze, 205. hlasování, 14. září 2023, 12:44
Sml. mezi ČR a Vietnamem o právní pomoci ve věcech trestních
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 109 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 9)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- 0 Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 10)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- M Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- M David Pražák
- M Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- M Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 3 | 0 | 9 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 1 | 3 | 10 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 4 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 109 | 0 | 20 | 13 | 58 |