74. schůze, 177. hlasování, 13. září 2023, 11:18
Novela z. o výkonu zajištění majetku a věcí v trest. řízení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 111 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- 0 Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- 0 Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- 0 Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- 0 Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- 0 Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- 0 Karel Haas
- 0 Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 2)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- 0 Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 10 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 9 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 21 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 111 | 0 | 68 | 1 | 20 |