71. schůze, 24. hlasování, 14. července 2023, 14:20
Vl.n.z., kt. se mění někt.zák. s konsolidací veřej. rozpočtů - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 145 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 22N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10M Omluven: 4)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- M Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- M Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- Z Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 22 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 18 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 145 | 4 | 2 | 21 | 28 |