65. schůze, 124. hlasování, 30. května 2023, 18:47
Novela z. o investičních pobídkách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 17 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- N Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- M Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- N Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Tom Philipp
- M Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- A David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- Z Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 3 | 3 | 14 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 3 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 0 | 7 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 2 | 3 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 5 | 3 | 7 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 2 | 5 | 12 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 1 | 2 | 9 | 7 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 3 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 17 | 29 | 29 | 94 | 31 |