65. schůze, 80. hlasování, 17. května 2023, 16:57
Novela z. o České televizi a o Českém rozhlasu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 87 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- N František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 8M Omluven: 3)
- N Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 4M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- N Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- N David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10M Omluven: 5)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- M Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 4)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- N Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 7 | 1 | 0 | 7 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 10 | 0 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 8 | 1 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 87 | 67 | 6 | 3 | 37 |