63. schůze, 159. hlasování, 21. dubna 2023, 11:07
Novela z. o elektronických komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 63 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 12M Omluven: 7)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- Z Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- Z Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- N Petra Quittová
- M Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- M Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 0 | 12 | 7 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 2 | 1 | 12 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 0 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Celkem | 200 | 63 | 14 | 6 | 70 | 47 |