63. schůze, 127. hlasování, 20. dubna 2023, 12:21
Roční zpráva o výsledku hospodaření ČNB za rok 2021
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 81 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- M Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- 0 Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- Z Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- M David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- M Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 1 | 4 | 6 |
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 4 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 5 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 |
Celkem | 200 | 81 | 8 | 24 | 36 | 51 |