45. schůze, 161. hlasování, 1. prosince 2022, 12:50
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 144 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 12M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- M Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 19 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 144 | 0 | 6 | 3 | 47 |