44. schůze, 18. hlasování, 4. listopadu 2022, 12:54
Novela z. o dani z přidané hodnoty - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 4 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 104 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- M Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- M Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- M Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- N Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 8)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 6Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Josef Flek
- N Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- N Martin Major
- Z Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 8 | 1 | 10 | 6 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 0 | 8 | 4 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 0 | 7 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 7 | 0 | 9 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 7 | 0 | 8 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 0 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 6 | 0 | 12 | 5 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 1 | 8 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 0 | 7 | 3 |
Celkem | 200 | 4 | 49 | 3 | 104 | 40 |