41. schůze, 152. hlasování, 26. října 2022, 18:36
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2023
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 81 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- N František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- N Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- N Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- N Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 5 | 1 | 1 | 7 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 0 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Celkem | 200 | 81 | 43 | 7 | 14 | 55 |