41. schůze, 139. hlasování, 25. října 2022, 20:00
Novela z. o dani z přidané hodnoty - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- 0 Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- 0 Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- 0 Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 4 | 1 | 8 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 8 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 5 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 43 | 10 | 39 |