41. schůze, 129. hlasování, 14. října 2022, 14:22
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 90 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- 0 František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6M Omluven: 5)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- M Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3M Omluven: 9)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- 0 Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- M Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- M Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- 0 Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 9 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 0 | 3 | 0 | 9 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 6 | 2 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 6 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 90 | 0 | 47 | 5 | 58 |