31. schůze, 22. hlasování, 12. července 2022, 11:06
Vl.n.z., kterým se upravují otázky souvis. s užíváním bytů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 64 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 11M Omluven: 9)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- M Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 13M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- M Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 4M Omluven: 5)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 2)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- M Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 11 | 0 | 0 | 9 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 1 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 13 | 0 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 5 | 0 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 8 | 1 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 0 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 64 | 71 | 4 | 3 | 58 |