25. schůze, 167. hlasování, 16. června 2022, 12:19
Dohoda o spol. leteckém prostoru mezi EU a Ukrajinou
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 97 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- 0 Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- 0 Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- Z Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- M Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 4 | 1 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 1 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 0 | 1 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 2 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 97 | 0 | 14 | 31 | 58 |