25. schůze, 105. hlasování, 14. června 2022, 21:15
Novela z. o opatř. v obl. školství - Ukrajina
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 22 | N Ne: 135 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- 0 Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- N Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- N Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 8M Omluven: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 8M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- M Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- A Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- N Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 17 | 1 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 10 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 9 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 14 | 3 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 14 | 1 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 15 | 0 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 22 | 135 | 7 | 9 | 27 |