19. schůze, 37. hlasování, 27. dubna 2022, 09:52
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 77 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 6)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- M Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Josef Flek
- N Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 6M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 8 | 3 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 11 | 0 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 9 | 2 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 77 | 74 | 9 | 15 | 25 |