9. schůze, 6. hlasování, 15. února 2022, 20:15
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 0 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 81 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- N Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- 0 František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- 0 Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- 0 Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 9M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- M Michal Kučera
- N Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 11M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- 0 Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- N Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- 0 David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- 0 Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 14 | 9 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 4 | 9 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 15 | 4 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 8 | 11 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 9 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 0 | 93 | 81 | 7 | 19 |