108. schůze, 301. hlasování, 28. června 2024, 11:51
Novela z. o akciové společnosti České dráhy - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 107 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Martin Dlouhý
- Z Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Marcel Dlask
- Z Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- M Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 4 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 2 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 107 | 0 | 20 | 22 | 51 |