101. schůze, 13. hlasování, 2. května 2024, 20:14
Vl. n. z. o regulaci lobbování
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 56 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- N Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- Z Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- M Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marcel Dlask
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 5 | 5 | 4 | 6 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 4 | 2 | 9 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 1 | 3 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 1 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 56 | 27 | 28 | 43 | 46 |