98. schůze, 66. hlasování, 10. dubna 2024, 13:01
Vl.n.z. o hromadném občanském řízení soudním - související - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 7 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 73 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 5)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- M Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- M Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- N Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Marcel Dlask
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- N Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- M Martin Hájek
- N Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 10 | 3 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 7 | 0 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 4 | 0 | 8 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 13 | 1 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 6 | 2 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 0 | 9 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 7 | 89 | 11 | 73 | 20 |