84. schůze, 1. hlasování, 30. listopadu 2023, 09:01
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 81 | Je třeba: 41
A Ano: 78 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5M Omluven: 7)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- 0 Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- 0 Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- 0 Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8M Omluven: 6)
- M Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- A Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 5 | 0 | 7 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 7 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 0 | 11 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 8 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 7 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 78 | 0 | 74 | 3 | 45 |