74. schůze, 198. hlasování, 14. září 2023, 11:45
Úml.o normách výcviku,kvalifikace a strážní služby námořníků
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 117 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5M Omluven: 9)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- Z Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- M Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- M David Pražák
- M Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- M Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- Z Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 5 | 0 | 9 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 0 | 2 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 117 | 0 | 16 | 9 | 58 |