65. schůze, 239. hlasování, 2. června 2023, 10:02
Návrhy PS na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 75 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 67 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- M Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- A David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- M Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 2 | 1 | 9 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 0 | 8 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 0 | 8 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 75 | 13 | 2 | 67 | 43 |