65. schůze, 88. hlasování, 18. května 2023, 10:52
Písemná interpelace M. Kolovratníka na P. Fialu ve věci plytké (a drah
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 59 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- M Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- M Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jan Berki
- A Ivan Jáč
- 0 Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- M David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- 0 Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- M David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Josef Flek
- M Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- M Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 9 | 4 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 12 | 1 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 5 | 5 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 8 | 1 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 2 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 59 | 65 | 26 | 4 | 46 |