65. schůze, 42. hlasování, 16. května 2023, 20:47
Novela z. - zákoník práce - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 63 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 83 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 6)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- N Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- M Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- Z Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 1 | 12 | 6 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 0 | 3 | 12 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 1 | 3 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 1 | 8 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Celkem | 200 | 63 | 7 | 13 | 83 | 34 |