63. schůze, 171. hlasování, 21. dubna 2023, 13:31
Novela z. o pedagogických pracovnících - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 56 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 56 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- M Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- M Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- N Petra Quittová
- M Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- M Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 8 | 0 | 3 | 8 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 0 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 11 | 1 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 2 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 1 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Celkem | 200 | 56 | 60 | 12 | 16 | 56 |