63. schůze, 143. hlasování, 21. dubna 2023, 10:15
Vl.n. z. o financování obrany ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 11 | N Ne: 129 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 3)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- N Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 190 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- N Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- N David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 2)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- M Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- N Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- M Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- M Karel Rais
- N Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- M Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 15 | 3 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 9 | 0 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 14 | 0 | 8 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 19 | 2 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 13 | 2 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 7 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 14 | 2 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 11 | 129 | 13 | 4 | 43 |