63. schůze, 121. hlasování, 20. dubna 2023, 11:49
Změny přílohy III Rotterdamské úmluvy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 101 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- M David Pražák
- M Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- M Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- Z Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- Z Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 3 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 0 | 6 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Celkem | 200 | 101 | 1 | 9 | 36 | 53 |