63. schůze, 86. hlasování, 18. dubna 2023, 16:05
Novela z. o právu na informace o životním prostředí - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 105 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- N Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- M Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- A Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- M Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 8 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 2 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 2 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 105 | 2 | 15 | 56 | 22 |