53. schůze, 49. hlasování, 21. února 2023, 20:29
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 130 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- Z Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 1 | 5 | 8 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 130 | 0 | 10 | 23 | 37 |