48. schůze, 67. hlasování, 16. prosince 2022, 09:08
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 68 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 56 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- M Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- 0 Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- M Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- M Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 0 | 4 | 5 | 8 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 3 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 2 | 4 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 1 | 9 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 68 | 1 | 27 | 48 | 56 |