45. schůze, 61. hlasování, 29. listopadu 2022, 19:24
Vl.n.z. o koordinaci spolupráce s Evropským úřadem - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 76 | Je třeba: 39
A Ano: 68 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 91 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 7)
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- 0 Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- 0 Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- 0 Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 9M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- M Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- M Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 11M Omluven: 1)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- 0 Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- 0 Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- 0 Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 12M Omluven: 1)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- 0 Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 2 | 9 | 0 | 7 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 8 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 9 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 8 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 2 | 11 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 12 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 68 | 6 | 91 | 2 | 33 |