41. schůze, 146. hlasování, 26. října 2022, 09:52
Novela z. o poskytování dávek osobám se zdravot. postižením - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 71 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- Z Petr Liška
- M Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- M Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- M David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Josef Flek
- M Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 9 | 0 | 3 | 7 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 10 | 0 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 1 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 71 | 55 | 4 | 30 | 40 |