42. schůze, 11. hlasování, 18. října 2022, 18:10
Novela státního rozpočtu na rok 2022
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 12, stenoprotokol č. 26). Hlasování bylo opakováno (č. 13).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 80 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- M Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- 0 Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- N Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- A Jan Berki
- N Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- N David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 12M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
(námitka proti hlasování) - A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 2)
- M Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- N Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 9 | 0 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 0 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 2 | 1 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 12 | 0 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 10 | 0 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 80 | 74 | 2 | 6 | 38 |