25. schůze, 215. hlasování, 17. června 2022, 13:28
Návrhy PS na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 102 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 63 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- A Marek Benda
- M Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 11)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- Z Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- M Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 1 | 3 | 7 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 0 | 4 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 102 | 0 | 9 | 26 | 63 |