16. schůze, 138. hlasování, 6. dubna 2022, 14:19
Návrh na volbu členů dozorčí rady Vinařského fondu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 122 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- 0 Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- Z Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- 0 Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- 0 Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- M Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 19 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 3 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 122 | 0 | 41 | 20 | 17 |