16. schůze, 37. hlasování, 23. března 2022, 13:25
Novela z. o pozemních komunikacích - EU
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 58).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 133 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- 0 Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jan Bureš
- A Jan Kuchař
- N Karla Maříková
(žádost o opravu záznamu) - 0 Jana Mračková Vildumetzová
- A Renata Oulehlová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- M Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- 0 Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- M Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 17 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 8 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 19 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 133 | 1 | 36 | 2 | 28 |