Ing.Bc. Tomáš Kvapil

Ing.Bc. Tomáš Kvapil

Narozen: v roce 1955

Volební kraj: Olomoucký
Zvolen na kandidátce: KDU-ČSL

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Místopředseda od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Člen od 16. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Garanční předseda od 16. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro regionální rozvoj. Člen od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro mládež. Člen od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Chorvatsko. Člen od 26. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 17. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti. Člen od 26. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 16. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Stálá komise pro rodinu. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Dozorčí rada Státního fondu podpory investic. Člen od 12. 12. 2006 do 12.12.2010
  • Podvýbor pro veřejnou správu a informační systémy. Člen od 11. 1. 2007 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. 1. místopředseda od 22. 1. 2007 do 1.02.2008
  • Ústavně právní výbor. Člen od 7. 2. 2007 do 20.06.2007
  • Stálá komise pro rodinu. Předseda od 7. 2. 2007 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Místopředseda od 21. 2. 2007 do 3.06.2010
  • Finanční podvýbor. Člen od 4. 4. 2007 do 16.08.2007
  • Výbor pro sociální politiku. Člen od 20. 6. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro důchodovou reformu. Člen od 28. 7. 2007 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)