Volební výbor
Aktuality

Přehled došlých návrhů na volbu člena Rady Českého rozhlasu (6. 5. 2011)
Volební výbor zveřejnil seznam došlých návrhů na volbu člena Rady Českého rozhlasu a na volbu členů Rady České televize.

Přehled došlých návrhů na volbu člena Rady Českého rozhlasu

Jméno kandidáta Občanské sdružení
Mgr. Bc. BEER Jan Klub NEDROG, Rakovník
(č.j. 55/VOV/2011)
DVOŘÁK Dobromil Zeměpisné sdružení Brno
(čj. 21/VOV/2011)
FLORIAN Jiří Řád sv. Huberta se sídlem na Kuksu
MATICE VELEHRADSKÁ,Velehrad
Společnost křesťanů a Židů, Praha
(čj. 15/VOV/2011)
Mgr. HAZUKA Pavel ARÉNA, o. s., Rudná u Prahy
ANIfilm, Praha
(čj. 23/VOV/2011)
Nadace ARTEVIDE, Praha
(čj. 56/VOV/2011)
Ing. KOUBEK Jiří HERMES, Praha
(čj. 42/VOV/2011)
KŘIVAN Ladislav Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Praha
(čj. 39/VOV/2011)
MgA. KUČÍK Vladislav Nadační fond Ceny Jana Zajíce, Vítkov
(čj. 14/VOV/2011)
Doc.PhDr., Ph.D. KUDRNA Ladislav Odborový svaz MEDIA, Praha
(čj. 44/VOV/2011)
Mgr. KUKUCZKA Ervín Církev československá husitská, Praha
(čj. 19/VOV/2011)
MATĚJA Miroslav Občanské sdružení “Obecní domy Praha 11”
(čj. 72/VOV/2011)
MATĚJKA Miroslav České doteky hudby EM-ART, Praha
(čj. 76/VOV/2011)
Ing. MICHAL Karel Sdružení Ferdinanda Peroutky, Praha
(čj. 16/VOV/2011)
PhDr. MILER Ladislav Výbor národní kultury, Praha
(čj. 27/VOV/2011)
PaedDr. MILIČKA Karel Akademie literatury české, Praha
(čj. 36/VOV/2011)
Ing. PODLAHA Marek Nadační ústav regionální spolupráce, Olomouc
(čj. 37/VOV/2011)
Mgr. PŘÍVRATSKÝ Zdeněk TJ Dolní Třebonín 2010 (Dolní Třebonín)
(čj. 43/VOV/2011)
RYŠÁNKOVÁ Irena Sdružení DŽENO (obnova a rozvoj tradičních romských hodnot)
(čj. 71/VOV/2011)
Doc. PhDr. STEHLÍK Michal, Ph.D. O.S. PAMĚŤ, Troubsko
(č.j. 57/VOV/2011)
MVDr. SVOBODNÍK Jaromír Odborový svaz MEDIA, Praha
(čj. 45/VOV/2011)
PhDr. ŠAFAŘÍK Petr Roxy Ensemble, Praha
(čj. 29/VOV/2011)
Ing. ŠVÁB Marek MENORA, Trutnov
ASPERULA, Trutnov
(čj. 58/VOV/2011)
Bc. TESAŘ Ivan GREEN DOORS, Praha
(čj. 59/VOV/2011)
Mgr. VUČKOVÁ Zuzana Odborový svaz MEDIA, Praha
(čj. 46/VOV/2011)
Ing. Mgr. PhD. ŽANTOVSKÁ Irena Sdružení přátel Staré Prahy
(čj. 28/VOV/2011)

Přehled došlých návrhů na volbu členů Rady České televize

Jméno kandidáta Občanské sdružení
Ing. BAJAJA Antonín České centrum Mezinárodního PEN klubu, Praha
(čj. 18/VOV/2011)
PaedDr. BAUMRUK Jiří Český volejbalový svaz, Praha
(čj. 22/VOV/2011)
BOHDAL Jan, DiS. TJ Dolní Třebonín 2010 (Dolní Třebonín)
(čj. 47/VOV/2011)
Mgr. DUB Michael Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR, Praha
(čj. 30/VOV(2011)
MgA. DUŠEK David Českomoravský fotbalový svaz, Praha
(čj. 60/VOV/2011)
DVOŘÁK Dobromil Zeměpisné sdružení Brno
(čj. 20/VOV/2011)
FIBINGEROVÁ Helena Český atletický svaz, Praha
Český svaz tělesné výchovy, Praha
Český olympijský výbor, Praha
(čj. 61/VOV/2011)
GELLOVÁ Marta Československý ústav zahraniční, Praha
(čj. 24/VOV/2011)
JUDr. HŮLOVÁ Zdeňka eStat.cz – EFEKTIVNÍ STÁT, Praha
Agentura KONIKLEC, Praha
(čj. 62/VOV/2011)
CHMELÍČEK Dušan Asociace pro komunikaci ve veřejném sektoru, Praha
(čj. 73/VOV/2011)
JANKOVEC Michal Společnost pro reklamu, ochranu spotřebitelů a pacientů
(čj. 63/VOV/2011)
Mgr., Ph.D. JARMARA Tomáš Vysoká škola báňská – Technická univerzita, Ostrava
(čj. 31/VOV/2011)
Ing. KASÍK Václav Folklorní sdružení ČR, Praha
(čj. 25/VOV/2011)
KOPIČKA Ondřej Svaz autorů a interpretů, Praha
(čj. 64/VOV/2011)
Ing. KRALERT Michael Pražská galerie českého skla, Praha
(čj. 48/VOV/2011)
Ing. KRULIŠ Zdeněk eStat.cz – EFEKTIVNÍ STÁT, Praha
(čj. 65/VOV/2011)
Ing. KUŽÍLEK Oldřich Otevřená společnost, Praha
(čj. 38/VOV/2011)
KÜHN René Občanské sdružení “KRUH”, Praha
(čj. 74/VOV/2011)
Ing. LÉBL Antonín AERO Odolena Voda (Odolena Voda)
(čj. 49/VOV/2011)
JUDr. MACKOVÁ Milena Nadace pozemního vojska AČR, Vrané n. Vltavou
Občanské sdružení Křejpského – Lečkova, Praha
Skutky naděje, Praha
Občanské sdružení Česká vesnice, Braškov
(čj. 66/VOV/2011)
Mgr. MACHÁČEK Julius Občanské sdružení “Obec architektů”, Praha
(čj. 75/VOV/2011)
MATĚJA Miroslav Občanské sdružení “Obecní domy Praha 11”
(čj. 72/VOV/2011)
PhDr. MOTL Tomáš Občanské sdružení Sluneční paprsek, Praha
(čj. 68/VOV/2011)
Mgr. NÁJEMNÍK Václav Česko-estonský klub, Praha
(čj. 50/VOV/2011)
Doc. Mgr. Ing. NOVÁK Daniel, CSc. Univerzita Jana Amose Komenského, Praha
(čj. 67/VOV/2011)
Ing. NOVOTNÝ Vít Asociace manažerů absolventů, Praha
(čj. 40/VOV/2011)
Ing. ORGONÍKOVÁ Lucie DIVERBIUM, Praha
(čj. 32/VOV/2011)
OSTRÝ Jaromír Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Brno
(čj. 79/VOV/2011)
RAUPACHOVÁ Dagmar Občanské sdružení “MENŠÍKOVA 11”, Brno
(čj. 78/VOV/2011)
PhDr. SMUTNÝ Milan Konfederace zaměstnavatelských svazů ČR, Praha
(čj. 17/VOV/2011)
PaedDr. SPOUSTOVÁ Stanislava Central European Social Art Institute, Praha
(čj. 51/VOV/2011)
Ing. SŮVA Pavel, Ph.D., FEng. Český svaz stavebních inženýrů, Praha
(čj. 52/VOV/2011)
Doc. PhDr. SVOBODOVÁ Alena, CSc. AMAVET, asociace pro mládež, vědu a techniku, Praha
(čj. 53/VOV/2011)
ŠAFAŘÍK Jindřich eStat.cz – EFEKTIVNÍ STÁT, Praha
(čj. 68/VOV/2011)
Ing. ŠILPOCH Karel Klub finančních ředitelů, Praha
(čj. 54/VOV/2011)
JUDr. TARABA Jan Sdružení pro podporu basketbalové mládeže, Praha
(čj. 35/VOV/2011)
Doc. PhDr. VORÁČ Jiří, Ph.D. Masarykova univerzita, Brno
(čj. 77/VOV/2011)
PhDr. ZÁVOZDA Jiří Občanské sdružení při hipoterapii DÍTĚ A KŮŇ, Miskovice
(čj. 70/V0V/2011)
Mgr. ZEITHAML René Sportovní klub AUTHOR TEAM, Stupno
(čj. 33/VOV/2011)
Mgr. PhD. ŽANTOVSKÝ Petr Opus Pictum, Praha
(čj. 26/VOV/2011)


Navigace sekce Volební výbor



ISP (příhlásit)